Корисна інформація по весільних сукнях
 
Якого кольору вибрати весільну сукню, біла або айворі?
 
Біле плаття підходить не всім нареченим, це треба знати. Всі жінки поділяються на кольоротипи. Так от, білий колір підходить більше кольоротипу «зима» і «літо». Нареченим з темним волоссям і світлою шкірою однозначно підійде білий. Але якщо Ви блондинка, носіть краще коричневий колір, ніж чорний, ми рекомендуємо вибрати весільну сукню у світлі Ivory (айворі) або слонова кістка, молочне. Цей колір теплий і підійде кольоротипу «осінь» і «весна».
 
Як вибрати тканину для весільної сукні?
 
При виборі тканини ми радимо керуватися умовами, в яких проходитиме весілля. Якщо це пляж або спекотна погода, то переважно натуральні тканини. Вони пропускають повітря, не прилипають до тіла. Але доглядати за такого роду тканинами значно складніше, ніж за штучними. Натуральні тканини не можна прати. Можливо тільки хімічне чищення. Якщо ж Ви не хочете додаткових проблем з доглядом за тканиною, ми пропонуємо зшити весільну сукню зі штучних тканин з додаванням натуральної нитки. Ціна на такий вид тканини в два рази нижча, а за зовнішнім виглядом вони майже однакові.
 
Чи всім підійде стиль весільного плаття «русалка»?
 
Багатьом нареченим подобається стиль «русалка» або «рибка», але вони сумніваються, чи підійде такий, відверто обтягуючий силует. Ми відповідаємо, так, він підходить, майже всім. Ми шиємо весільну сукню так, що недоліки вашої фігури будуть приховані. Спідницю русалка можна зробити, як від колін, так і від стегон. Не обов'язково робити акцент на стегнах. Зайвий живіт допоможе прибрати щільний корсет. Не позбавляйте себе задоволення блиснути на своєму весіллі сукнею в стилі «русалка».
 
Скільки коштує пошити весільну сукню?
 
Поговоримо трохи про ціни. Ціни на весільні сукні дуже різні. Так з чого ж складається ціна? По-перше, це ручна робота кравців, по-друге, це вартість матеріалів. На сукню потрібно від трьох до п'ятнадцяти метрів тканини, залежно від моделі, плюс необхідні додаткові елементи, такі як кісточки, чашечки, флезілін і підкладка. Ціна ж на сам пошив залежить від багатьох факторів, таких як: кількість ручної праці в моделі, складність крою і побудова лекал.
 
Ручна праця це та робота, яку швея робить руками, без використання швейної машинки. Наприклад, вона може вручну розшивати плаття бісером або стразами, може вручну нашивати мереживо і декоративні елементи. Складність крою визначається самою моделлю. 
 
Побудова лекал теж має свою систему складності. Якщо це стандартна модель, то лекала беруться вже наявні, але якщо це модель з додаванням дизайнерських елементів, то кравець виміряє і будує нові лекала.