НАШІ ПАРТНЕРИ мережа магазинів біжутерії та аксесуарів CASABLANCA


CASABLANCA - магазини біжутерії та аксесуарів для тих, хто прагне виглядати модно, стильно та сучасно. ТМ CASABLANCA пропонує широкий асортимент прикрас: сережки, підвіски, намиста, браслети, перстені, броші, шпильки, шалі, ремені, гаманці, годинники та багато інших аксесуарів для жінок; запонки, тримачі для краваток, перстені та браслети зі сталі - для чоловіків; а також прикраси для дітей. Магазини працюють з 2004 року.
Завдяки прямим угодам, укладеним з низкою найбільших виробників біжутерії та аксесуарів різних країн світу, мережа магазинів CASABLANCA забезпечується товарами виробництва Італії, Чехії, Індії, Ізраїлю, Туреччини, Китаю, та Південної Кореї.

CASABLANCA – прикраси з усього світу!НАШІ ПАРТНЕРИ Rooftop restaurant & club «PartyFon».

Rooftop restaurant & club «PartyFon»: вдень – це розкішний ресторан із приголомшливим інтер’єром та авторською кухнею, сувора елегантність та розкішна панорама міста Лева, вночі – це яскравий клуб із цікавими програмами щотижня.
У цьому ресторані панує затишок та насолода. Завітавши до «PartyFon» – всі життєві турботи залишаться за кам’яним муром, а Вам випаде нагода стати митцем театру страв та справжнім гурманом у пануючому дусі старого Львова. Дозвольте відпочити своїй душі, і тілу.
Ресторан ідеально підійде, як для романтичної вечері закоханих, так і для зустрічі старих друзів.
Центральне розташування ідеально підходить для бізнес-перемовин, офіційного прийняття, бенкету, чи просто сімейного обіду.
м. Львів, пл. Соборна 14-15 Торгово - офісний центр Роксолана